כיצד לערוך ולשנות קבצי PDF?

2023-11-08

קובץ pdf (פורמט מסמך נייד) הוא פורמט מסמך אלקטרוני נפוץ, אשר יש את המאפיינים של חוצה פלטפורמה בפורמט אינו קל לשינוי, כך נעשה שימוש נרחב בכל תחומי החיים. עם זאת, במקרים מסוימים, ייתכן שנצטרך לערוך או לשנות קבצי PDF כדי להתאים לצרכים ספציפיים. מאמר זה ידון כיצד לערוך ולשנות קבצי PDF.

1. באמצעות עורך pdf בצד הלקוח

עורך pdf הוא כלי המשמש במיוחד לעריכה ושינוי קבצי PDF, אשר ניתן להוריד ולהתקין במחשב אישי. ישנם הרבה עורכי pdf שונים בשוק המספקים מגוון רחב של פונקציות שונות, כגון הוספה, מחיקה, להזיז, סיבוב, יבול, ודפי גודל. בנוסף, הם יכולים להיות גם עריכת טקסט, עריכת תמונות, הוספת הערות ופעולות אחרות. עם זאת, עורכים כאלה הורדו בדרך כלל בחינם ולהשתמש בתשלום.

2. באמצעות עורך pdf מקוון

בנוסף לעורכי PDF המותקנים באופן מקומי, ישנם כמה עורכים pdf מקוון הזמינים. שירותים אלה אינם דורשים הורדה או התקנת תוכנה, רק להעלות את קובץ ה-PDF שלך כדי להתחיל לערוך. הם מספקים תכונות שימושיות כגון הוספת והסרת דפים, דפים מסתובבים, שינוי גודל עמודים, הוספת טקסט, הערות, ותיוג. אבל אתה גם צריך לשלם לשימוש.

3. באמצעות ממיר PDF

אם אתה רק צריך לערוך את הטקסט בקובץ PDF ולא צריך לבצע פעולות אחרות על זה, אתה יכול להשתמש בממיר pdf. ממיר pdf הוא כלי להמיר קבצי PDF לפורמטים אחרים. זה יכול להמיר קבצי PDF למיקרוסופט, פורמטי אקסל או powpoint. ברגע קבצי PDF מומרים לפורמטים אחרים, אתה יכול לערוך אותם בדיוק כמו מסמכים רגילים.

האמור לעיל הוא כיצד לערוך ולשנות את קובץ ה-pdf. באופן כללי, זה מאוד מעשי ומאפשר לך לערוך ולשנות קבצי PDF. אתה יכול לבחור שיטה מתאימה לערוך ולשנות בהתאם לצרכים שלך.