Kas yra pdf dokumentas?

2023-11-06

Pdf įvadas

Pdf yra nešiojamas dokumentų failo formatas, skirtas patikimai pateikti ir keistis dokumentais, nepriklausomai nuo programinės įrangos, aparatinės įrangos ar operacinės sistemos. Kitaip tariant, pdf failai yra paplitę tiek windows, tiek apple mac operacinėse sistemose.

Reikšmė pdf

Pdf yra failų formatas, kurį „ adobe systems “sukūrė failų mainams, nepriklausomai nuo programų, operacinių sistemų ir aparatinės įrangos. Pdf failai yra pagrįsti postscript kalbos vaizdo modeliu, kuris gali užtikrinti tikslią spalvą ir tikslų spausdinimo efektą bet kuriame spausdintuve, t. E. pdf ištikimai atkuria kiekvieną originalo charakterį, spalvą ir vaizdą.

Plėtros procesas

Pdf failo formatas buvo sukurtas dešimtojo dešimtmečio pradžioje kaip dalijimosi metodas, kuris gali apimti failų formatus ir įmontuotus vaizdus ir gali būti valdomas visose platformose. Nors gavėjai visiškai skirtingose kompiuterių platformose gali neturėti tinkamų ar bendrų taikomosios programinės įrangos sąsajų naudoti, pdf buvo labai populiarus tarp darbalaukio leidybos darbo eigos technologijų per pirmuosius kelerius metus, kai pasaulio žiniatinklio ir html tekstas dar nebuvo.

Iš pradžių pdf buvo laikomas tik puslapio peržiūros formatu, o ne gamybos formatu. Tačiau rinka taip nesijautė, o rinkos lūkesčiai nukreipė šio formato dėmesį, taip pakeisdami ir produktą. Įvairūs e-knygų skaitytojai užlieja vidaus ir užsienio rinkas ir daugeliu sričių pakeitė popierinę laikmeną.

Pagrindiniai efektai

Pdf failai naudoja pramonės standartinius suspaudimo algoritmus, paprastai mažesnius nei „ postscript “failai, lengva perkelti ir saugoti, jis nepriklausomas nuo puslapių, pdf failas turi vieną ar daugiau „ puslapių“, jūs galite tvarkyti kiekvieną puslapį atskirai, ypač tinka kelių procesorių sistemų darbą, tai yra dėl pdf failų privalumų, Jis palaipsniui tapo nauju mėgstamiausiu leidybos pramonėje, suteikdamas žmonėms daugiau patogumo.