Pdf dosyasını nasıl düzenler ve düzenlersiniz? @ info: whatsthis

2023-11-08

GNU (Portable doküman formatı) dosya, çapraz- platform ve değiştirilmesi kolay olmayan ortak bir elektronik belge biçimidir, bu yüzden çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılır. Ancak, bazı durumlarda, GNU dosyasını belirli ihtiyaçları karşılayabilmek için düzenlememiz veya modifiye etmemiz gerekebilir. Bu makale XML dosyalarını nasıl düzenleyip düzenleyeceğini tartışacak. @ info: whatsthis

İstemciyi kullan - yan düzenleyiciyi

HTML Düzenleyicisi, kişisel bir bilgisayara indirilebilen ve kurulabilen XML dosyalarını düzenleme ve modifiye etmeye adanmış bir araçtır. Pazarda, sayfaları yerleştirmek, silmek, çevirmek, döndürmek, yeniden boyutlandırmak ve yeniden boyutlandırmak gibi çeşitli fonksiyonlar sağlayan pek çok farklı analog vardır. Buna ek olarak, metin düzenleme, resim düzenlemesi, yorumlar ve benzeri şeyler için de kullanılabilirler. Ancak bu tür editörler genellikle kullanım için indirme ve ücret almakta özgürdürler.

İkincisi, çevrimiçi XML düzenleyicisini kullan

Yerel olarak kurulmuş ISO editörlerine ek olarak, bazı çevrimiçi UNICEF editörleri de mevcuttur. Bu hizmetlerin yazılım indirmesine ya da yüklemesine gerek yok, sadece düzenlemeye başlamak için dosyanızı yükleyin. @ info: whatsthis Bazı yararlı fonksiyonlar sağlarlar, sayfalar eklenir, döner sayfalar, sayfalar yeniden boyutlandırılır, metin, yorumlar, etiketler ve benzeri şeyler eklenir. Ama hepsi bunun bedelini ödemek zorunda.

Üçüncüsü, X-Men'i kullan.

Eğer sadece XML dosyasındaki metni düzenlemeniz ve bununla ilgili başka bir şey yapmamanız gerekiyorsa, HTML' i kullanabilirsiniz. @ info: whatsthis HTML dosyaları diğer formatlara dönüştürmek için kullanılan bir araçtır ve GNU dosyalarını Microsoft Word, Excel veya PowerPoint formatlarına dönüştürebilirsiniz. HTML dosyaları diğer biçimlere dönüştürüldüğünde, onları düzenli bir belge gibi düzenleyebilirsiniz. @ info: whatsthis

Pdf dosyalarını bu şekilde düzenler ve düzenler. Genel olarak, çok pratiktirler ve XML dosyalarını kolayca düzenleyip değiştirmenizi sağlarlar. İhtiyaçlarınıza göre düzenlemek ve değiştirmek için size uygun bir yöntem seçebilirsiniz.