چگونه برای ویرایش و تغییر پرونده های pdf ؟

2023-11-08

پروندۀ PDF( قالب سند حذف) یک قالب مشترک سند الکترونیکی است ، که ویژگی های عبور و قالب تغییر ساده ای دارد، بنابراین در همه ی زندگی به طور گسترده ای استفاده می شود. به هر حال در بعضی موارد، ممکن است نیاز داشته باشیم که فایل های PDF را ویرایش یا تغییر دهیم تا به نیازهای مشخصی برسیم. این مقاله درباره ی چگونگی ویرایش و تغییر پرونده های PDF مورد بحث خواهد کرد.

1. با استفاده از ویرایشگر PDF سمت مشتری

ویرایشگر PDF یک ابزار مخصوص برای ویرایش و تغییر فایل های PDF است که می توان در یک کامپیوتر شخصی دانلود و نصب کرد. ویرایشگرهای PDF متفاوتی در بازار وجود دارند که تابع های مختلفی را فراهم می کنند، مانند درج، حذف، حرکت، چرخش، محصول، و تغيير اندازه صفحه ها. علاوه بر این، آنها می توانند ویرایش متن، ویرایش تصویر، اضافه کردن توضیحات و دیگر عملیات باشند. با این حال، چنین تدوینگران معمولاً رایگان دانلود می شوند و برای هزینه استفاده می شوند.

2. با استفاده از ویرایشگر آنلاین PDFName

علاوه بر ویرایشگران PDF محلی نصب شده، بعضی از ویرایشگرهای آنلاین PDF وجود دارند. این خدمات نیاز به دانلود یا نصب نرم افزار ندارند، فقط پرونده PDF شما را برای آغاز ویرایش. آنها ویژگی های مفیدی را فراهم می کنند مثل اضافه کردن و حذف صفحه ها، چرخشدن صفحات، تغییر اندازه صفحه ها، اضافه کردن متن، توضیح دادن، و برچسب کردن. ولي تو هم بايد تاوان استفاده کني.

۳ با استفاده از تبدیل PDF

اگر فقط لازم است که متن را در پروندۀ PDF ویرایش کنید و نیاز به عملیات دیگری را در آن ندارید، می توانید از یک تبدیل کننده PDF استفاده کنید. PDF Converter ابزاری برای تبدیل فایل PDF به فرمت های دیگر است. می تواند فایل های PDF را به فرمت های مایکروسافت ورد، اکسل یا PowerPoint تبدیل کند. هنگامی که پرونده های PDF به فرمت های دیگر تبدیل می شوند، می توانید آنها را درست مثل مدارک معمولی ویرایش کنید.

در بالا چگونگی ویرایش و تغییر پروندۀ pdf این است. به طور کلی، بسیار عملی است و به شما اجازه می دهد که فایل های PDF را به راحتی ویرایش و تغییر دهید. می توانید یک روش مناسب برای ویرایش و تغییر دادن بر اساس نیازهای خود را انتخاب کنید.